loading

'

NAŠE SLUŽBY

ZUBNÁ KLINIKA NOVEJ GENERÁCIE

KVALITNÉ SLUŽBY
SO ZÁRUKOU

Ponúkame komplexné portfólio služieb, ktoré realizujeme pomocou najmodernejších prístrojov, inovatívnych postupov a kvalitných materiálov. Garantujeme tak špičkový výsledok a maximálnu spokojnosť. Pri mnohých zákrokoch poskytujeme aj záruku.

DOPRAJTE SVOJIM
ZUBOM TO NAJLEPŠIE

Pri všetkých našich službách pracujeme s inovatívnymi prístrojmi a technológiami, ktoré využívajú tie najlepšie zubné kliniky po celom svete. Robíme všetko pre to, aby bola návšteva našej ambulancie pre vás príjemným zážitkom, na ktorý budete spomínať s úsmevom na tvári.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE A POSTUPY

SPOZNAJTE NAŠE SLUŽBY

image

Ošetrenie kazov

Používame najkvalitnejšie materiály a postupy, vďaka ktorým zuby ošetríme nielen po funkčnej, ale aj estetickej stránke. Celé ošetrenie s využitím izolačnej blany je bezbolestné a prebieha pod zväčšením, aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu a šetrnosť. Ak si zvolíte ošetrenie s použitím lasera, nie je potrebné žiadne vŕtanie a odstraňujeme len kazom postihnuté tvrdé zubné tkanivá. Výsledná výplň bude na nerozoznanie od vašich vlastných zubov a poskytujeme na ňu 5-ročnú záruku.

image

Dentálna hygiena

Spoliehame sa na najmodernejšie svetové prístroje, vďaka ktorým naša dentálna hygiena predstavuje skutočný wellness pre vaše zuby. Používame najjemnejší prášok na trhu, ktorý zaručuje šetrnosť, kompletné odstránenie pigmentácií a pocit dokonale čistých zubov. Naše dentálne hygieničky sa pravidelne školia a vzdelávajú, aby sme pacientom vždy dokázali poskytovať služby svetovej úrovne. V cene sú zahrnuté dentálne pomôcky a kompletná inštruktáž.

image

Endodoncia (ošetrenie koreňových kanálikov)

Vďaka moderným prístrojom a postupom sme schopní zachrániť aj zuby s pokročilým zápalom. Zákrok prebieha pod mikroskopom a s izoláciou pomocou blany, aby sme dosiahli dokonalé podmienky pre ošetrenie zubov. Používame laser na vytvorenie prostredia bez zápalu a baktérií. Pracujeme s vysokokvalitnými materiálmi, ktoré podporujú hojenie kosti a nevykazujú citlivosť po ošetrení.

image

Zubná protetika

Poskytujeme bezbolestné a šetrné obrúsenie zubov s možnosťou nacementovania do 24 hodín. Ponúkame tiež digitálnu vizualizáciu návrhu liečby, takže ako pacient si viete doslova vybrať svoj nový úsmev. Používame len tie najkvalitnejšie a najestetickejšie materiály, na ktoré dávame záruku.

image

Bielenie zubov

Systém Purewhitening a naše bohaté skúsenosti z oblasti bielenia zubov sú zárukou dokonalého úsmevu, po ktorom ste vždy snívali. Ponúkame možnosť ambulantného, domáceho alebo kombinovaného bielenia s kompletnou inštruktážou.

image

Extrakcia

Všetky chirurgické zákroky v našej klinike sú bezbolestné a šetrné. Každú ranu zašijeme, vyplníme špeciálnym materiálom a dáme vám podrobné inštrukcie, aby ste obdobie po extrakcii zvládli bez akýchkoľvek obmedzení a nepríjemností.

Estetické ošetrenia laserom

Pomocou nášho špičkového lasera dokážeme účinne odstraňovať vrásky, vypĺňať pery a podporovať rast vlasov. Zákrok je maximálne šetrný k organizmu a nie sú pri ňom potrebné žiadne injekcie. Výsledkom je prirodzené skrášlenie bez akýchkoľvek známok ošetrenia.

Koľko stojí vyšetrenie
u nás?

Prezrite si kompletný cenník jednotlivých zákrokov, ktoré ponúkame v našej zubnej klinike.

ŠIROKÝ VÝBER TERMÍNOV

OBJEDNAJTE SA
NA OŠETRENIE

Vyhovuje vám najviac ranný, denný alebo večerný termín? Radi vám vyjdeme v ústrety. Na každý druh ošetrenia máme k dispozícii skoré ranné aj neskoršie poobedné/večerné termíny, takže si nemusíte brať voľno v zamestnaní. Vďaka dlhej pracovnej dobe vieme v prípade akútnych stavov všetko vybaviť u nás, takže nemusíte navštevovať pohotovosť.