loading

O NÁS

Doprajte svojim zubom to najlepšie. Nechajte sa ošetriť inovatívnymi metódami a presvedčte sa o tom, že návšteva zubnej kliniky môže byť príjemným zážitkom.

ALEXIA CREATIVE LIPTOV

PREČO NAVŠTÍVIŤ
NAŠU KLINIKU?

Našu kliniku v Liptovskom Mikuláši sme otvorili v roku 2018 s cieľom ponúkať pacientom na Slovensku inovatívne ošetrenia, pri ktorých využívame špičkové svetové technológie a materiály. Kladieme dôraz na kvalitu a maximálnu spokojnosť našich pacientov. Robíme všetko pre to, aby návšteva zubnej ambulancie nebola spojená so strachom a nepríjemnými pocitmi, ale s radosťou a výnimočným zážitkom z celkovej starostlivosti.

Vieme, že zladiť návštevu zubnej ambulancie s vaším nabitým harmonogramom nemusí byť vždy jednoduché. Preto pri všetkých zákrokoch ponúkame široký výber ranných, denných aj večerných termínov.

SKÚSENÍ ODBORNÍCI

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM

MDDr. Matej Medzihradský

Zubný lekár

MDDr. Richard Krotký

Zubný lekár

MDDr. Mária Bronerská

Zubná lekárka

Adriana Medzihradská

Zubná asistentka

Aneta Šintajová

Zubná asistentka

Lívia Velčovská

Zubná asistentka

Michaela Galanová

Zubná asistentka

Klaudia Dohňanská

Dentálna hygienička

Bc. Katarína Porubenová

Dentálna hygienička

ŠIROKÝ VÝBER TERMÍNOV

OBJEDNAJTE SA
NA OŠETRENIE

Vyhovuje vám najviac ranný, denný alebo večerný termín? Radi vám vyjdeme v ústrety. Na každý druh ošetrenia máme k dispozícii skoré ranné aj neskoršie poobedné/večerné termíny, takže si nemusíte brať voľno v zamestnaní. Vďaka dlhej pracovnej dobe vieme v prípade akútnych stavov všetko vybaviť u nás, takže nemusíte navštevovať pohotovosť.